معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > پیام مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری


  چاپ        ارسال به دوست

پیام مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

 

هموطنان عزیز مقیم فدراسیون روسیه

فردا جمعه 29 اردیبهشت روز خلق حماسه بزرگ و غرور آفرین سیاسی و روز مشارکت جدی در تعیین سرنوشت سیاسی کشورمان است . فردا روز اتحاد و همبستگی ملت بزرگ ایران است که با وجود سلایق مختلف ، جملگی برای تقویت آرمان های جمهوری اسلامی به صحنه خواهند آمد و زمام اجرایی کشور را به نامزد اصلح واگذار خواهند کرد. ملت ها و دولت ها در اقصی نقاط عالم فردا نظاره گر حماسه حضور چشمگیر شما خواهند بود و خواهند دید که در جمهوری اسلامی ایران ، نقش و اراده مردم چگونه تجلی می یابد.

دوستان عزیز

حضور شما در پای صندوق های رای نشانه اهمیتی است که برای مشارکت در عزت و سربلندی ایران اسلامی قائلید . تجارب تاریخی و تجربه یازده دور انتخابات ریاست جمهوری در جمهوری اسلامی ایران نشان داده است که ایرانیان درداخل و خارج از کشور برای پیشرفت و آبادانی ایران عزیز از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند و صحنه های مشارک اجتماعی و سیاسی را فرصتی برای خدمت به کشور خود می دانند . لذا از دانشجویان عزیز ، تجار گرامی و هموطنان مقیم انتظار می رود فردا با مشارکت فراگیر و مراجعه به محل های تعیین شده برای اخذ رای در شهرهای مسکو ، سنت پترزبورگ ، آستراخان و قازان که اطلاعیه آن قبلا منتشر شده ، وظیفه دینی و ملی خود را به نحو شایسته ایفا نماییم.

امیدوارم ملت سرافراز ایران در داخل و خارج از کشور با حضور و مشارکت گسترده در انتخابات یکبار دیگر گام بلند در جهت تحکیم و اقتدار و عزت ملی ، پیشرفت و تعالی کشور و همچنین تحقق آرمان های بلند انقلاب اسلامی بردارند.

 

 


١٤:٢٩ - 1396/02/29    /    شماره : ٤٥٥٥٦٢    /    تعداد نمایش : ٩١خروج
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با سفارت | تعطیلات رسمی | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر