معرفی سفیر یا نمایندگی
ایران در رسانه های روسیه


وزارت خارجه روسیه : اعتراض آمریکا نسبت به تحقق معامله هسته ای با ایران نابجاست
میخائیل اولیانف رئیس دپارتمان عدم اشاعه و کنترل تسلیحات وزارت امور خارجه روسیه دیروز اعلام کرد که اعتراض آمریکا نسبت به معامله هسته ای با ایران نابجاست. من احساس می کنم که رکس تیلرسون موضوع بی ربطی را بیان کرد
 ٢١:٣٤ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
ریابکوف : روسیه امیدوار است که آمریکا به توانایی و بقای توافقنامه هسته ای با ایران متقاعد شود
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام داشت : ما متوجه خبری از واشنگتن شدیم که در آنجا فرآیند تحلیل اضافی از محتویات توافقنامه برجام با ایران آغاز شده است . مسکو امیدوار است که واشنگتن به توانایی و مفید بودن برجام از نقطه نظر تحکیم صلح بین المللی و ثبات منطقه ای پس از تحلیل توافقنامه متقاعد شود.
 ٢١:٣٢ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
لاوروف امیدوار به بررسی هرچه سریعتر مسئله الحاق ایران به سازمان همکاری شانگهای است
سرگئی لاوروف در جمع خبری اظهار داشت: امیدواریم که در ماه ژوئن در آستانه رهبران دولتهای عضو سازمان همکاری شانگهای مسئله عضویت ایران در این سازمان با حقوق کامل را بررسی کنند.
 ٢١:٣٠ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
سفیر ایران در روسیه گفتگوی بین نخبگان ایرانی و روس را با توجه به سطح همکاری دو کشور در حوزه های منطقه ای و جهانی دارای اهمیتی خاص برشمرد.
مهدی سنایی سفیر ایران در مسکو در اولین نشست از سلسله نشست های گفتگوی بین کارشناسان ایرانی و روسی در مسکو با اشاره به روابط ایران و روسیه و این که این روابط در برگیرنده تمامی عوامل و فاکتورهای لازم برای توسعه همه جانبه است، تصریح کرد: اهمیت این قبیل برنامه ها و گفتگوها از این جهت است که با توجه به تغییرات سریعی که در شرایط منطقه ای و جهانی در حال انجام شدن است و بر اساس آن ایران و روسیه در موضوعات مختلف منطقه ای و جهانی در رایزنی با یکدیگر می باشند، گفتگوی بین نخبگان دو کشور اهمیت خاصی را دارد.
 ٢٠:٣٩ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزرای دفاع ایران و روسیه 26 آوریل در مسکو دیدار خواهند کرد
منبعی موثق در سفارت ایران در روسیه به ریانووستی اظهار داشت که سرتیپ حسین دهقان وزیر دفاع ایران هفته آینده 25 آوریل به مسکو سفر و در 26 آوریل در کنفرانس امنیتی مسکو شرکت خواهد کرد
 ٢٠:٢٨ - 1396/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با سفارت | تعطیلات رسمی | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر