گالری تصاویر
اطلاعیه ها
🔰شرایط برخورداری دارندگان گواهینامه های شغلی از معافیت پرداخت عوارض خروج از کشور
♦️وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه مورخ 120410 مورخ 21/6/97 شرایط برخورداری دارندگان گواهینامه های شغلی از معافیت پرداخت عوارض خروج از کشور را به شرح زیر اعلام نموده است :
 ١٦:٥٣ - 1397/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
بخشنامه عدم امکان انتقال دانشجویان ایرانی از ابتدای سال 2019 در رشته های پزشکی و دندانپزشکی به داخل
بر طبق مصوبه هفتادمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی امکان انتقال دانشجویان ایرانی که از ابتدای سال میلادی 2019 تحصیل خود را در دانشگاههای خارج از کشور شروع می کنند ممنوع می باشد .
 ١٥:٥٧ - 1397/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان چهارمین همایش سالیانه ایران شناسان و اساتید زبان فارسی روسیه
شرایط جدید معافیت پزشکی و کفالت
مهلت دریافت معافیت تحصیلی دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
اخبار > کنفرانس خبری زاخارووا: راجع به بیانیه یو.آمانو رئیس آژانس بین المللی اتمی درخصوص فعالیتهای بازرسی در ایران(سایت وزارت خارجه روسیه 2018/10/04)


  چاپ        ارسال به دوست

کنفرانس خبری زاخارووا: راجع به بیانیه یو.آمانو رئیس آژانس بین المللی اتمی درخصوص فعالیتهای بازرسی در ایران(سایت وزارت خارجه روسیه 2018/10/04)

کنفرانس خبری زاخارووا: راجع به بیانیه یو.آمانو رئیس آژانس بین المللی اتمی درخصوص فعالیتهای بازرسی در ایران(سایت وزارت خارجه روسیه 2018/10/04)

یو. آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی  حق کامل صدور بیانیه در مورد مسئله فعالیتهای مصوبه آژانس را دارد.  ما بطور کامل با رویکرد یو. آمانو در مورد فعالیتهای بازرسی در ایران که در بیانیه رسمی 2 اکتبر وی منعکس شده است موافقیم. ما عقیده داریم که این بیانیه با اختیارات آژانس در چارچوب برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل مطابق با قطعنامه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در 15 دسامبر 2015 و همچنین کاربرد پروتکل الحاقی به توافقنامه ضمانتها، منطبق است. ما به آژانس که سالهاست بطور متخصصانه و واقعبینانه فعالیت بازرسی را در قبال روند اجرای تعهدات تهران به برجام و درچارچوب پروتکل الحاقی انجام میدهد، اعتماد داریم. ایران اکنون بیشتر از همه کشورها از سوی آژانس بین المللی اتمی مورد بازرسی قرار گرفته است. تمام ابزارهایی که در اختیار آژانس هستند و همچنین سطح بالای تعاملاتی که  ایران به منصه ظهور میگذارد، در دست آژانس بین المللی اتمی تمام فرصتهای لازمه را در راستای رفع هر گونه مشکل من جمله نسبت به برخی از "انبارهای هسته ای محرمانه"قرار میدهد. ما با موضع یو. آمانو موافقیم و خبر رعایت کشورها به تعهدات خود در قبال آژانس بین المللی اتمی و منجمله  خبرهایی که  از کشورهای سومی بدست می آیند را نباید باور کرد، بلکه باید بررسی شدیدا دقیقی انجام گیرد. امیدواریم که چنین رویکردی در آینده نیز در فعالیتهای آژانس حفظ گردد.

http://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/3367062##10


١٧:٢١ - 1397/07/13    /    شماره : ٥٣٨٧٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران